• Expert geniality show

        • Súťaž EXPERT spočíva vo vypracovaní testu z dvoch súťažných tém.

          Kategóriám  EXPERT 6 (príma) sú určené dve témy:

          • Ako funguje svet (geografia, biológia, prírodoveda, matematika, informatika a dopravná výchova),
          • Päť jazykov kultúry (slovenčina, angličtina, dejepis, výtvarná a hudobná výchova)

          Každý súťažiaci z kategórií EXPERT 7 (sekunda), EXPERT 8 (tercia) , EXPERT 9 (kvarta), EXPERT G12 (1. a 2. ročník 4RG, kvinta a sexta 8RG), EXPERT G34 (3. a 4. ročník 4RG, septima a oktáva 8RG) si ľubovoľne zvolí dve spomedzi týchto ponúknutých tém:

          • Dejiny, udalosti, umenie (dejepis, občianska náuka, umenie, všeobecný rozhľad),
          • Svetobežník (fyzická a humánna geografia),
          • Mozgolamy (logické hádanky, postupnosti, zaujímavé slovné úlohy, kombinačné, pojmové myslenie),
          • Do you speak English? (čítanie, bežné výrazy, gramatika a reálie),
          • Tajomstvá prírody (biológia, fyzika, astronómia, chémia),
          • Góly, body, sekundy (história a druhy športu, rekordy, olympionizmus, športovci, fyziológia tela športovcov, strava).

          Súťažiaci nemusí svoj výber tém vopred oznámiť. Môže sa rozhodnúť až vo chvíli, keď dostane test a uvidí súťažné otázky.

           Koordinátor súťaže EXPERT: Mgr. Miroslava Vavrová

           

          2019/2020

           V tomto šk. roku sa súťaž konala 28.11.2019 a našu školu v nej reprezentovalo 55 študentov z rôznych tried. 13.3.2020 odovzdala riaditeľka školy RNDr. Karin Minarovská všetkým súťažiacim diplomy a najúspešnejším aj vecné ceny. V Galérii slávy, ktorú nájdete na https://sutazexpert.sk/ , budú jeden rok zobrazení Michal Minarovský z o septimy za 1. miesto v téme Od Dunaja k Tatrám a Dominik Špalek zo sexty za 1. miesto v téme Mozgolamy. Tu je zoznam našich najlepších:

           

          EXPERT6

          Dominika Čuláková – expert 5 jazykov kultúry

          Marek Brunčák – expert Ako funguje svet

          Filip Adámik - expert 5 jazykov kultúry

           

          EXPERT8

          Katarína Minarovská – expert Od Dunaja k Tatrám (3. na Slovensku), expert Mozgolamy (3. na Slovensku), TOP EXPERT (4. na Slovensku)

          Adam Ágh – expert Mozgolamy (8. na Slovensku), expert Svetobežník (9. na Slovensku), TOP EXPERT (9. na Slovensku)

          Timotej Krajčovič – expert Svetobežník, expert Do you speak English?, TOP EXPERT

           

          EXPERT9

          Filip Moskal - expert Svetobežník, expert Do you speak English? (9. na Slovensku) , TOP EXPERT (17. na Slovensku)

          Ernest Fázik - expert Svetobežník, expert Od Dunaja k Tatrám, TOP EXPERT

          Jakub Fiala - expert Do you speak English?

          Katarína Tomanová - expert Do you speak English?, expert Od Dunaja k Tatrám

          Johana Miklošíková – expert Od Dunaja k Tatrám

          Ema Čuláková - expert Od Dunaja k Tatrám

           

          EXPERTG12

          Maximilián Kováč – expert Tajomstvá prírody

          Jakub Suchánek – expert Góly, body, sekundy

          Doris Dvoranová - expert Od Dunaja k Tatrám

          Ondrej Hanzlík - expert Svetobežník

          Samuel Kucharík – expert Góly, body, sekundy

          Jakub Gese - expert Do you speak English, expert Góly, body, sekundy, TOP EXPERT

          Dominik Špalek – expert Do you speak English, expert Mozgolamy (1. na Slovensku), TOP EXPERT

          Mia Remenárová - expert Od Dunaja k Tatrám, expert Do you speak English, TOP EXPERT

          Jakub Hulala – expert Mozgolamy   

           

          EXPERTG34

          Mária Veľká - expert Od Dunaja k Tatrám

          Barbora Poláková - expert Od Dunaja k Tatrám

          Michal Minarovský - expert Od Dunaja k Tatrám (1. miesto), expert Tajomstvá prírody, TOP EXPERT (12. na Slovensku)

           

           

           

           

           

           

          2018/2019

          V šk. roku 2018/19 súťažili za našu školu títo študenti (41):

          Trieda

          Meno

          DIPLOM

          CENA

          PRÍMA

          Sofia Kolevová

          Účastnícky

          ceruzka

          PRÍMA

          Eva Karasová

          Päť jazykov kultúry

          ceruzka

          SEKUNDA

          Katarína Minarovská

          Mozgolamy + Góly, body, sekundy + TOP EXPERT

          ceruzka

          SEKUNDA

          Matej Moravčík

          Účastnícky

          ceruzka

          SEKUNDA

          Linda Donovalová

          Účastnícky

          ceruzka

          SEKUNDA

          Adam Ágh

          Góly, body, sekundy + Mozgolamy + TOP EXPERT

          fľaša + ceruzka

          SEKUNDA

          Ema Goncalves

          Mozgolamy

          ceruzka

          SEKUNDA

          Sofia Loefflerová

          Účastnícky

          ceruzka

          SEKUNDA

          Richard Manduch

          Účastnícky

          ceruzka

          SEKUNDA

          Timotej Krajčovič

          Do you speak English?

          ceruzka

          TERCIA

          Ema Čuláková

          Účastnícky

          ceruzka

          TERCIA

          Johana Mikločíková

          Mozgolamy

          ceruzka

          TERCIA

          Nikola Černá

          Mozgolamy

          ceruzka

          TERCIA

          Linda Bareková

          Mozgolamy

          ceruzka

          KVARTA

          Juraj Brunčák

          Účastnícky

          ceruzka

          KVARTA

          Stanislav Lukáč

          Mozgolamy

          ceruzka

          KVARTA

          Jakub Gese

          Do you speak English?

          ceruzka

          KVARTA

          Ondrej Hanzlík

          Svetobežník + Góly, body, sekundy + TOP EXPERT

          ceruzka

          KVARTA

          Martin Potanko

          Mozgolamy

          ceruzka

          KVARTA

          Doris Dvoranová

          Účastnícky

          ceruzka

          KVARTA

          Samuel Kucharík

          Góly, body, sekundy

          fľaša + držiak telefónu so slúchadlami + ceruzka

          KVARTA

          Viktória Šišková

          Účastnícky

          ceruzka

          1.A

          Ema Švihoríková

          Účastnícky

          ceruzka

          1.A

          Filip Lányi

          Tajomstvá prírody

          ceruzka

          1.A

          Maximilián Kováč

          Účastnícky

          ceruzka

          1.A

          Lujza Šimončičová

          Účastnícky

          ceruzka

          1.A

          Tomáš Varga

          Účastnícky

          ceruzka

          1.A

          Martin Klištinec

          Mozgolamy

          ceruzka

          1.A

          Nicole Horváthová

          Účastnícky

          ceruzka

          2.A

          Michal Černý

          Účastnícky

          ceruzka

          2.A

          Mária Veľká

          Účastnícky

          ceruzka

          2.A

          Dávid Šintál

          Tajomstvá prírody

          ceruzka

          2.A

          Barbora Poláková

          Účastnícky

          ceruzka

          2.A

          Nikolas Arnold

          Účastnícky

          ceruzka

          2.B

          Dominika Dudášová

          Účastnícky

          ceruzka

          KVINTA

          Mia Remenárová

          Do you speak English?

          držiak telefónu so slúchadlami + ceruzka

          KVINTA

          Jakub Hulala

          Mozgolamy

          ceruzka

          KVINTA

          Dominik Špalek

          Mozgolamy

          fľaša + ceruzka

          SEXTA

          Michal Minarovský

          Dejiny, udalosti, umenie + Góly, body, sekundy

          ceruzka

          OKTÁVA

          Matej Karas

          Tajomstvá prírody + Svetobežník + TOP EXPERT

          hra Timeline + ceruzka

          OKTÁVA

          Lukáš Šurab

          Mozgolamy

          ceruzka

           

          Najlepšie umiestnenia (v prvej stovke na Slovensku):

          Katarína Minarovská – 25. miesto v Góly, body, sekundy

          Adam Ágh – 56. miesto v Góly, body, sekundy a 4. miesto v Mozgolamy

          Timotej Krajčovič – 36. miesto v Do you speak English?

          Nikola Černá – 47. miesto v Mozgolamy

          Stanislav Lukáč – 82. miesto v Mozgolamy

          Jakub Gese – 12. miesto v Do you speak English?

          Ondrej Hanzlík – 33. miestov Svetobežník a 31. miesto v Góly, body, sekundy

          Samuel Kucharík – 3. miesto v Góly, body, sekundy

          Filip Lányi – 29. miesto v Tajomstvá prírody

          David Šintál – 89. miesto v Tajomstvá prírody a 88. miesto  v Dejiny, udalosti, umenie

          Mia Remenárová – 10. miesto v Do you speak English?

          Jakub Hulala – 92. miesto v Mozgolamy

          Dominik Špalek – 6. miesto v Mozgolamy a 98. miesto v Dejiny, udalosti, umenie

          Michal Minarovský – 43. miesto v Dejiny, udalosti, umenie

          Matej Karas – 1. miesto v Tajomstvá prírody a 32. miesto v Svetobežník

          Lukáš Šurab – 61 miesto v Mozgolamy

           

          2017/2018

          Dňa 30. decembra 2017 sme sa zapojili do 11. ročníka  celoslovenskej vedomostnej súťaže EXPERT geniality show

               

                    

          O titul bojovali:

          príma:  Linda Donovalová,  Ema Goncalves, Jakub Kollár, Adam Ágh,  Katarína Minarovská, Sofia Lofflerová

          sekunda: Ema Čuláková, Johana  Miklošíková

          tercia: Samuel Kuchárik, Stanislav Lukáč, Jakub Gese, Viktória Šišková, Doris Dvoranová, Ondrej Hanzlík,  Martin Potanko, Jakub Miklovič

          kvarta: Jakub Hulala, Dominik  Špalek, Mia Remenárová, Jakub Antala

          kvinta: Michal Minarovský

          1.A: Michal Tóth ,  Patrik Kopečný
          1.B: Dominika  Dudášová, Dominika Vopátová
          septima: Nicol Polakovičová, Lukáš  Šurab, Matej  Karas
          oktáva: Tomáš Gavron, Filip Kučera
          4.A: Patrik Černý

          O sladké zakončenie súťaže (vynikajúce medovníky s logom Experta) sa postaralo trio LSL z kvarty (Lenka, Sára, Laura) - všetci súťažiaci ich odmenili poriadnym potleskom. V januári sa dozvieme, ako sa nám darilo.

            

          Každý súťažiaci dostal diplom, ceruzku Talentída. Cenu Star Wars získala Katarína Minarovská z Prímy. Cenu Ice&Fire získala Mia Remenárová z Kvarty. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

          Meno

          Trieda

          Téma

          Umiestnenie (celoslovenské)

          Katarína Minarovská

          príma

          Mozgolamy

          8.

          Ema Goncalves

          príma

          Dejiny, udalosti, umenie

          52.

          Adam Ágh

          príma

          Svetobežník

          35.

          Jakub Miklovič

          tercia

          Svetobežník

          17.

          Martin Potanko

          tercia

          Svetobežník

          80.

          Ondrej Hanzlík

          tercia

          Svetobežník

          61.

          Jakub Gese

          tercia

          Do you speak English?

          18.

          Stanislav Lukáč

          tercia

          Mozgolamy

          93.

          Mia Remenárová

          kvarta

          Do you speak English?

          5.

          Dominik Špalek

          kvarta

          Mozgolamy

          15.

          Michal Minarovský

          Kvinta

          Góly, body, sekundy

          83.

          Patrik Černý

          4.A

          Do you speak English?

          50.

          Filip Kučera

          oktáva

          Góly, body, sekundy

          15.

          Filip Kučera

          oktáva

          Svetobežník

          76.

          Filip Kučera

          oktáva

          TOP EXPERT

          54.

          Tomáš Gavron

          oktáva

          Góly, body, sekundy

          40.

          Lukáš Šurab

          septima

          Mozgolamy

          79.

          Matej Karas

          septima

          Svetobežník

          55.

          Matej Karas

          septima

          Mozgolamy

          76.

          Matej Karas

          septima

          TOP EXPERT

          91.

           

          2016/2017

          TOP Experti:

          Kategória EXPERT8: Dominik Špalek - umiestnenie v Galérii slávy http://sutazexpert.sk/galerie/galeria-slavy-2016_17/

          Kategória EXPERT9: Michal Minarovský

          Kategória EXPERT G12: Matej Karas

          Kategória EXPERT G34: Marcel Masaryk, Adam Šubík, Martin Sabo, Filip Kučer, Linda Urhričová

          Najlepšie umiestnenia:

          Martin Potanko (sekunda)

          Mozgolamy

          68. miesto

          Dominik Špalek (tercia)

          Mozgolamy

          1.miesto

          Mia Remenárová (tercia)

          Do you speak English?

          41. miesto

          Michal Minarovský (kvarta)

          Dejiny, udalosti, umenie

          26. miesto

          Matej Karas (sexta)

          Svetobežník

          28. miesto

          Matej Karas (sexta)

          Mozgolamy

          76. miesto

          Slavomír Lutovský (I.A)

          Dejiny, udalosti, umenie

          45.miesto

          Viera Sásiková (II.B)

          Mozgolamy

          45. miesto

          Lea Mendelová

          Dejiny, udalosti, umenie

          25.miesto

          Marcel Masaryk (septima)

          Góly, body, sekundy

          9.miesto

          Marcel Masaryk (septima)

          Do you speak English?

          7. miesto

          Adam Šubík (III.B)

          Góly, body, sekundy

          2. miesto

          Martin Sabo (III.B)

          Góly, body, sekundy

          7.miesto

          Filip Kučera (septima)

          Góly, body, sekundy

          5.miesto

          Filip Kučera (septima)

          Svetobežník

          9.miesto

          Linda Uhričová (III.A)

          Dejiny, udalosti, umenie

          14.miesto

          Martina Žovincová (III.A)

          Dejiny, udalosti, umenie

          8.miesto

          Marcel Masaryk (septima)

          celkové poradie

          5.miesto

          Filip Kučera (septima)

          celkové poradie

          3.miesto

           

          2015/2016

          TOP Experti:

          Mia Remenárová (sekunda),  Jakub Hulala (sekunda), Dominik Špalek (sekunda), Filip Kučera (sexta), Patrik Meliš (sexta), Jakub Škoda (oktáva), Tomáš Ševček (oktáva)

          Najlepšie umiestnenia:

          Meno

          Trieda

          Téma

          Umiestnenie (cleoslovenské)

          Martin Potanko

          Príma

          Spoločnosť kedysi a dnes

          14.

          Stanislav Lukáč

          Príma

          Mozgolamy

          20.

          Jakub Gese

          Príma

          Do you speak English

          19.

          Mia Remenárová

          Sekunda

          Do you speak English

          6.

          Jakub Hulala

          Sekunda

          Mozgolamy

          2.

          Dominik Špalek

          Sekunda

          Mozgolamy

          2.

          Michal Minarovský

          Tercia

          Spoločnosť kedysi a dnes

          12.

          Filip Kučera

          Sexta

          Góly, body, sekundy

          8.

          Patrik Meliš

          Sexta

          Góly, body, sekundy

          5.

          Jakub Škoda

          Oktáva

          Do you speak English

          4.

          Jakub Škoda

          Oktáva

          Spoločnosť kedysi a dnes

          9.

          Tomáš Ševček

          Oktáva

          Do you speak English

          1.

          Tomáš Ševček

          Oktáva

          Spoločnosť kedysi a dnes

          15.

           

          2014/2015

          TOP Experti:

          Michal Minarovský (sekunda), Matej Karas (kvarta), Nicol Polakovičová (kvarta), Peter Pavlík (4.A), Monika Vidličková (oktáva), Tomáš Ševček (septima)

          Najlepšie umiestnenia:

          Tomáš Ševček (septima)

          Do you speak English

          1. miesto

          Tomáš Ševček (septima)

          Spoločnosť kedysi a dnes

          2. miesto

          Tomáš Ševček (septima)

          Celkové poradie

          2. miesto

          Monika Vidličková (oktáva)

          Do you speak English

          10. miesto

          Monika Vidličková (oktáva)

          Celkové poradie

          73. miesto

          Peter Pavlík (4.A)

          Do you speak English

          17. miesto

          Peter Pavlík (4.A)

          Celkové poradie

          43. miesto

          Filip Radovský (2.A)

          Góly, body, sekundy

          2. miesto

          Martin Kučerka (2.A)

          Góly, body, sekundy

          11. miesto

          Nicol Polakovičová (kvarta)

          Do you speak English

          27. miesto

          Nicol Polakovičová (kvarta)

          Celkové poradie

          94. miesto

          Matej Karas (kvarta)

          Tajomstvá prírody

          2. miesto

          Matej Karas (kvarta)

          Celkové poradie

          29. miesto

          Michal Minarovský (sekunda)

          Spoločnosť kedysi a dnes

          2. miesto

          Michal Minarovský (sekunda)

          Celkové poradie

          82. miesto

          Viktória Novosadová (sekunda)

          Mozgolamy

          5. miesto

          Dominik Špalek (príma)

          Mozgolamy

          1. miesto

          Jakub Hulala (príma)

          Mozgolamy

          5. miesto

           

    • Kontakty

      • Gymnázium Ivana Kupca
      • gymhc@zupa-tt.sk
      • sekretariát: 033/7320946 riaditeľka školy: 033/7320947 ekonomické oddelenie: 033/ 7320 810
      • Komenského 13, 920 01 Hlohovec
      • 000160164
      • 2021279282
      • Odhlasovanie z obedov je možné len elektronicky cez internet. vedúca jedálne: p. Kamendyová tel. č. 033/73 20 620
  • Fotogaléria

    • Švajčiarsko - apríl 2019
    • EXPERT geniality show
    • Informatika
    • Študentské voľby - 4. februára 2020
    • Medzinárodné stretnutie v Dánsku
    • Sv. Mikuláš 2019-6.12.2019
    • Deň otvorených dverí - 4.12.2019
    • Exkurzia v Bratislave - 3. 12. 2019
    • GEW 2019 - 18. 11. 2019
    • GEW 2019 - 14.11.2019
    • GEW 2019 - 13.11.2019
    • GEW 2019 - Návšteva britského veľvyslanca p. Andrewa Gartha a  vojenského pridelenca obrany Spojeného kráľovstva v Českej republike plukovníka Davida Catmura