• Vzdelávanie pre informačnú spoločnosť v Gymnáziu Ivana Kupca v Hlohovci

• Učitelia prírodovedných predmetov pokračujú v tomto školskom roku vo vzdelávaní svojich žiakov pre potreby vedomostnej spoločnosti a trhu práce so zameraním na informatiku a IKT zapojením sa do národného projektu "IT Academia - vzdelávanie pre 21. storočie".

Uplatňovaním inovatívnych metód zameraných na IT vo vzdelávacom systéme reagujeme na aktuálne a perspektívne požiadavky spoločnosti. Vytvárame podmienky pre ďalšie kvalitné vzdelávanie, prepájanie teórie s praxou a ďalší kariérny rozvoj v modernej spoločnosti.

• 10. ročník Národného charitatívneho koncertu Integrácie 2018

• Dňa 10.10.2018 o 10:00 hod. na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sme sa zúčastnili 10. ročníka Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia 2018.

Na pódiu sa predstavili hudobné hviezdy ako IMT Smile a Kandráčovci, Ego, Majk Spirit, Dara Rolins a za športovcov Slovenska prišli pozdraviť účastníkov koncertu všetci slovenskí reprezentanti vo futbale, za hokej Ľubomír Višňovský a Marián Hossa, chodec Matej Tóth a paraolympionik Jozef Metelka. Celým programom sprevádzala Katka Brychtová a Marcel. Okrem profesionálov program obohatili vystúpenia amatérsky speváckych a tanečných  súborov zo všetkých kútov Slovenska.

Bol to koncert lásky, porozumenia, solidarity a pomoci.

Svojou účasťou sme podporili dobrú vec a súčasne sme si odniesli pekný hudobný zážitok.

• Deň TTSK

• 4. október 2018  - Deň TTSK – si na  Gymnáziu I. Kupca pripomenuli športovými  aktivitami. Žiaci osemročnej formy štúdia tried kvarta, tercia, sekunda a prima s celkovým počtom 75 študentov súťažili v kolektívnych druhoch športu. I. časť športového dňa zahŕňala basketbal a florbal,  II.  futbal pre chlapcov a vybíjanú pre dievčatá.  Telocvičňa sa zmenila  na tri ihriská - dve basketbalové a jedno florbalové. Medzi súťažiacimi panovalo odhodlanie vyhrať, chuť hrať a vzájomná podpora. Za zorganizovanie tohto Dňa patrí vďaka predovšetkým pánovi profesorovi Janišovi. Ocenenie a pochvala patrí však aj všetkým súťažiacim.

Výsledky:

Basketbal dievčatá: