• Národný certifikát kvality pre náš eTwinning projekt

• Dňa 01.07.2020 získal náš interdisciplinárny projekt „Let's GTA! - STEAM as a versatile language describing the world“, na ktorom sme pracovali v priebehu školského roka 2019/2020 spolu s poľskými a litovskými partnermi prestížne ocenenie „National Quality Label“.

Národný certifikát kvality je udeľovaný výnimočným medzinárodným projektom v rámci programu partnerstvo škôl eTwinning za vysokú úroveň splnenia kritérií týkajúcich sa pedagogickej inovácie, integrácie do časovo-tematických plánov, spolupráce partnerských škôl, využívania moderných technológií, dokumentácie činností a prínosu pre zúčastnené školy.

Certifikát kvality je zároveň spôsobom ako ukázať študentom, ktorí pracovali na realizácii činností v programe eTwinning, že ich úsilie bolo ocenené. Za výraznú mieru participácie v tomto projekte si prevezmú svoje žiacke certifikáty kvality študenti z bilingválnych tried: z 3.B Simona Vančová, Klára Lišková, Peter Štrpka, Alica Tvrdá, Juliána Ondrišová a z 1.B Martina Černá, Vanessa Hallová, Ernest Fázik, Filip Moskal a Jakub Voltmann.

Ďakujeme všetkým učiteľom, ktorí umožnili našim študentom rozvíjať ich potenciál a zároveň inšpirovať iných, aj na medzinárodnej úrovni, menovite Mgr. Márii Juristovej, Mgr. Miroslave Vavrovej, Mgr. Louise Ellen Kocianovej, Mgr. Slávke Šulimanovej, Mgr. Eve Miklovičovej, Mgr. Dane Filipkovej, Mgr. Dáši Košťálovej, Mgr. Zuzane Lukáčovej, Mgr. Zuzane Kráľovej a samozrejme najmä našim aktívnym a angažovaným študentom, ktorí pracujú na svojom osobnostnom rozvoji a svojou prácou sú príkladom pre ostatných.

Blahoželáme a veríme, že toto ocenenie bude povzbudením pre študentov k tomu, aby sa aj ďalej zapájali a pracovali na realizácii činností v programe eTwinning.

Viac informácií môžete nájsť v sekcii Projekty školy.