• Matematika pre maturantov

          • Dňa 14. februára 2017, hoci na Valentína, si naši niektorí maturanti z matematiky poriešili v priebehu 150 minút bez prestávky rôzne matematické úlohy. Verím, že aj takáto forma im pomôže k lepšiemu zvládnutiu písomnej maturitnej skúšky, ktorá ich čaká 16. marca 2017.   Nech Vám to myslí!

            Mgr. Milada Jirkalová

          • Junior náboj

          • Vďaka patrí tento rok hlavnému organizátorovi Andrejovi Kormanovi z triedy 4.B a Kristínke Korecovej z triedy 3.B. Bez  ďalších organizátorov, opravovateľov, šatniarov, meničov príkladov by tento deň nebol možný a preto tu sú: Martin Majtán 4.B, Marko Chylík 4.B, Richard Bíro 3.B, Natália Jirkalová 2.A, Eduard Zelenay Kvi, Matej Karas Sxt, Nikoleta Šišanová Spt, Marcel Masaryk Spt, Patrik Meliš Spt, Žofia Kovalčíková Spt, Alica Kubatková Spt.

          • Biologická olympiáda

          • Dňa 16.  februára 2017 sa v CVČ Dúha konalo Okresné kolo biologickej olympiády kategórie C, ktorá je určená pre žiakov tercia a kvarty. 

          • Dejepisná olympiáda

          • Dňa 14.2.2017 sa v CVČ Dúha konalo okresné kolo 9.ročníka dejepisnej olympiády.

        • Celoslovenské kolo v programovaní
          • Celoslovenské kolo v programovaní

          • Celoslovenské kolo súťaže ZENIT v programovaní sa konalo v dňoch 7. februára - 9. februára 2017 v Novom Meste nad Váhom. Andrej Korman sa umiestnil na 2. mieste v kategórii A

          • Olympiáda ľudských práv

          • 8. februára 2017 sa na našej škole uskutočnilo krajské kolo OĽP. Našu školu reprezentovali študentka  3.A triedy  Michaela Ingeliová a študent SXT Ján  Centko.

          • Geografická olympiáda

          • Dňa 7.2.2017 sa v CVČ Dúha konalo okresné kolo geografickej olympiády.

          • Havária vodovodného potrubia

          • V dôsledku havárie vodovodného potrubia budú vo štvrtok 26.1.2017 skrátené vyučovacie hodiny na 30 min.

          • Okresné kolá Olympiády v nemeckom jazyku a Olympiády v anglickom jazyku

        • Zenit v programovaní krajské kolo
          • Zenit v programovaní krajské kolo

          • 1., 2. a 4. miesto a postup na celoslovenské kolo...

            Zenit v programovaní krajské kolo - Obrázok 1

        • Aj takto chránime vaše deti
          • Aj takto chránime vaše deti

          • Dňa 24.11.2016 sa uskutočnila s triedou prima a prvákmi akcia -  prednáška s protidrogovou tématikou spojená s praktickou ukážkou pomocou cvičeného psa.

        • BAVORSKO
          • BAVORSKO

          • V dňoch 10. až 12. októbra 2016 sa výber žiakov našej školy zúčastnil exkurzie Bavorsko – zámky Ľudovíta II.

          • iBobor

          • iBobor - výsledky

            Šesť študentov - 1. miesto na Slovensku s plným počtom bodov.

        • Futsal - okresné kolo SŠ
          • Futsal - okresné kolo SŠ

          • Dňa 8.11. 2016 sa konalo okresné kolo futsalu,

            ktorého sa zúčastnili 4  družstvá.

        • „ Kraj, ktorý je mojím domovom „
          • „ Kraj, ktorý je mojím domovom „

          • Dňa 3.11.2016 sa na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave uskutočnilo krajské kolo vedomostnej olympiády.

            Našu školu reprezentovali študenti 2. ročníka - Samuel Baranovič, Stanislav Vranikovič a Matúš Drienovský.

        • Zber papiera  - október 2016
          • Zber papiera - október 2016

          • V mesiaci október sa na našej škole konal ZBER PAPIERA. Každá trieda sa zúčastnila a musíme uznať, že sa vyzbieralo slušných  9 777 kg papiera.

            Trieda                                               Počet kilogramov

            Osemročné gymnázium

            Prima                                                1081    3.miesto

            Sekunda                                          758

            Tercia                                               1030    2.miesto

            Kvarta                                              525

            Kvinta                                               248

            Sexta                                                683

            Septima                                           516

             

            Štvorročné gymnázium

            1.A                                                     668

            2.A                                                     553

            2.B                                                     373

            3.A                                                     1087     2.miesto

            3.B                                                     459

            4.A                                                     1657    1.miesto

            4.B                                                     137

             

            Najlepší jednotlivci:

             

            Osemročné gymnázium

            L. Bareková   Prima                                  212 kg

            L. Masaryková Tercia                                          172 kg

             

            Štvorročné gymnázium                         

            K. Seewaldová 4.A                                               767 kg

            R. Bučko 4.A                                              416 kg

             

            Kolegium ZŠ

             

        • Zenit
          • Zenit

          • Zenit v programovaní školské kolo

            1. a 3. miesto v rámci Trnavského kraja a postup na krajské kolo...

             

          • "Kraj, ktorý je mojím domovom"

          • Postupujeme do krajského kola. Naši žiaci sa umiestnili na 1. mieste v okresnom kole súťaže.

    • Kontakty

      • Gymnázium Ivana Kupca
      • gymhc@zupa-tt.sk
      • sekretariát: 033/7320946 riaditeľka školy: 033/7320947 ekonomické oddelenie: 033/ 7320 810
      • Komenského 13, 920 01 Hlohovec
      • 000160164
      • 2021279282
      • Odhlasovanie z obedov je možné len elektronicky cez internet. vedúca jedálne: p. Kamendyová tel. č. 033/73 20 620
  • Fotogaléria

    • Švajčiarsko - apríl 2019
    • EXPERT geniality show
    • Informatika
    • Študentské voľby - 4. februára 2020
    • Medzinárodné stretnutie v Dánsku
    • Sv. Mikuláš 2019-6.12.2019
    • Deň otvorených dverí - 4.12.2019
    • Exkurzia v Bratislave - 3. 12. 2019
    • GEW 2019 - 18. 11. 2019
    • GEW 2019 - 14.11.2019
    • GEW 2019 - 13.11.2019
    • GEW 2019 - Návšteva britského veľvyslanca p. Andrewa Gartha a  vojenského pridelenca obrany Spojeného kráľovstva v Českej republike plukovníka Davida Catmura