• Náboj Junior je súťaž pre štvorčlenné tímy žiakov druhého stupňa základnej školy. Celá súťaž trvá 120 minút, počas ktorých sa tímy snažia vyriešiť čo najviac úloh.

V náboji nejde o bezhlavú aplikáciu už nadobudnutých vedomostí. Úlohy vyžadujú istú dávku invencie a dôvtipu. Na začiatku súťaže dostane každý tím zadania šiestich príkladov. Akonáhle tím dospeje u niektorého z nich k správnemu, väčšinou číselnému, výsledku, dostane zadanie ďalšieho. Kto vyrieši v časovom limite najviac príkladov, vyhráva.

Túto skvelú súťaž usporadúvame na našej škole pre žiakov zo širokého okolia. Darí sa nám to už od školského roka 2014/2015. Vďaka za všetkých našich nadšencov - študentov, ktorí si s organizáciou zatiaľ vždy bravúrne poradili.

JUNIOR NÁBOJ 2021/2022

Tak tento rok online. Z našej školy súťažili 3 tímy z tried kvarta a tercia. Ich výsledky sú:

• 1.tím z kvarty obsadil 94.miesto spomedzi 402 tímov:

Michal Preťo, Samuel Sučanský, Šimon Fajtl, Filip Feldsam

• 2.tím z tercie obsadil 264.miesto spomedzi 402 tímov:

Tomáš Hercek , Zdenko Lekár , Marek Meliš , Martin Sekera

• 3.tím z tercie obsadil 290.miesto spomedzi 402 tímov:

Filip Adámik , Marek Brunčák , Dominika Čuláková , Daren Vlnka

Organizačne pomáhali Mgr. Jirkalovej Anna Karabová a Lea Kadlecová zo septimy.

Srdečne blahoželáme!

JUNIOR NÁBOJ 2020/2021

Aj keď sme boli pripravení už po siedmykrát zorganizovať na našej škole túto obľúbenú súťaž ako medzi žiakmi, tak aj medzi organizátormi, covid opatrenia nám to neumožnili a v tento školský rok sa "náboj" nekonal.

JUNIOR NÁBOJ 2019/2020

Šiesty ročník tejto súťaže na našej škole sa opäť niesol vo výbornej nálade a odhodlaní vypočítať čo najviac príkladov.

Organizáciu výborne zvládli študenti sexty na čele s Jakubom Hulalom a traja študenti z 2.A.

Navzájom súťažilo 48 žiakov z rôznych škôl z Hlohovca a ako už každoročne, prišli  žiaci aj zo Senice.

Naše gymnázium reprezentovali dva tímy v zložení:

1.tím: Filip Husár, Max Macháček, Samo Hulala, Katka Minarovská

2.tím: Sára Dzurechová, Nikola Černá, Adam Ágh, Valika Brunčáková

Blahoželáme prvým trom tímom!

1.miesto

Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
          Filip Husár (9), Maxmilián Macháček (9), Samo Ondrej Hulala (9), Katarína Minárovská (8)

2.miesto Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SR
          Jakub Fischer (9), Matej Škrabák (9), Richard Jačanin (9), Matúš Ráček (9)
             3.miesto Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, SR
          Katarína Lopuchová (9), Hanka Magulicová (9), Lukáš Dlábik (9), Natália Žemlová (9)

JUNIOR NÁBOJ 2018/2019

JUNIOR NÁBOJ 2017/2018

JUNIOR NÁBOJ 2016/2017

Už po tretíkrát ...

Po vydarených dvoch ročníkoch tejto veľmi zaujímavej súťaže, sa i tento rok podarilo zorganizovať pre 13 tímov z rôznych škôl nášho Trnavského kraja zaujímavé dopoludnie, naplnené :

• súťažnými úlohami z matematiky i z fyziky
          • rýchlym šprintom k odbornej komisií, aby posúdila správnosť výsledkov
          • individuálnymi výkonmi smerujúcimi ku kolektívnej výhre
          • logickými úvahami a dôvtipom všetkých riešiteľov
          • prekvapujúcimi cenami pre víťazov

Vďaka patrí tento rok hlavnému organizátorovi Andrejovi Kormanovi z triedy 4.B a Kristínke Korecovej z triedy 3.B. Bez ďalších organizátorov, opravovateľov, šatniarov, meničov príkladov by tento deň nebol možný a preto tu sú: Martin Majtán 4.B, Marko Chylík 4.B, Richard Bíro 3.B, Natália Jirkalová 2.A, Eduard Zelenay Kvi, Matej Karas Sxt, Nikoleta Šišanová Spt, Marcel Masaryk Spt, Patrik Meliš Spt, Žofia Kovalčíková Spt, Alica Kubatková Spt.

Jeden z našich štvorčlenných tímov z nášho GIK v zložení Andrej Morovics, Michal Minarovský, Peter Preťo, všetci traja z kvarty a  Dominik Špalek z tercie skončil spomedzi 361 tímov na Slovensku na 11. až 16.mieste spolu s ďalšími piatimi školami.   Blahoželáme!

Junior náboj ako každý rok zastrešovali Mgr. Milada Jirkalová a Mgr. Ľubica Vančová.

JUNIOR NÁBOJ 2015/2016

Súťaž prebehla 20. novembra 2015. Druhýkrát zorganizovala túto súťaž v Trnavskom kraji naša škola pod záštitou občianskeho združenia Trojsten a organizátorov korešpondenčného seminára MFF UK z fyziky pre ZŠ Výfuk.

Organizačný tím z našej školy: študenti oktávy- Roman Sobkuliak, Matúš Drgoň, ..... a  Martin Majtán z 3.B.

Z pedagógov súťaž zastrešovali: Mgr. Milada Jirkalová a Mgr. Ľubica Vančová.

Pozvanie na túto netradičnú súťaž prijalo 12 tímov zo škôl z Trnavského kraja. Našu školu reprezentovali dva tímy:

1.tím:Andrej Morivics (T), Janka Ráciková (K), Jakub Sobota (K), Eduard Zelenay (K)

2.tím: Paulína Jančárová (T), Hana Karasová (T), Michal Minarovský (T), Barbora Sabová(K).

JUNIOR NÁBOJ 2014/2015

Súťaž prebehla 28. novembra 2014. Prvýkrát zorganizovala túto súťaž v Trnavskom kraji naša škola pod záštitou občianskeho združenia Trojsten a organizátorov korešpondenčného seminára MFF UK z fyziky pre ZŠ Výfuk.

Organizačný tím z našej školy pracoval v zložení :

Roman Sobkuliak, Matúš Drgoň,  Michal Patrnčiak, Ivana Pavelková, Branislav Löffler, Romana Cícerová zo septimy,

Andrej Korman, Martin Majtán z 2.B,

Pavol Valovič z oktávy.

Z pedagógov súťaž zastrešovali:

Mgr. Milada Jirkalová a Mgr. Ľubica Vančová.

Pozvanie na túto netradičnú súťaž prijalo 13 tímov z deviatich škôl z Trnavského kraja.

Z našej školy sa zúčastnili súťaže dve družstvá. Prvé družstvo sa umiestnilo na druhom mieste a druhé na desiatom mieste.

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko, Hlohovec

Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR