• Geografia

        • Súťaže a olympiády v šk. roku 2019/2020

          Dňa 6.2 2020 sa v Centre voľného času Dúha konalo okresné kolo geografickej olympiády.

          Našu školu reprezentovali  Filip Adámik ( príma ) a Adam Ágh ( tercia ).

          Žiaci sa umiestnili nasledovne:

          Filip Adámik  -  4. miesto ( kat. F)  - ÚR

          Adam Ágh -      1. miesto  ( kat. E )  a postup do krajského kola.

          Žiakom blahoželáme !

           

          Žiakov pripravovali Mgr. B Toholová a RNDr. F. Klotton.

           

           

           

          Súťaže a olympiády v šk. roku 2016/2017

          Krajské kolo  

          GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA

           

          Dňa 26.4.2017 sa v Strednej priemyselnej škole v Trnave  konalo krajské kolo geografickej olympiády v kategóriách F a E.

          Našu školu  výborne reprezentoval   Martin Potánko  z  triedy sekunda .

          Umiestnil sa na 2.mieste.

           

          Blahoželáme!

           Žiaka pripravovala p.p. Toholová.



           

          Okresné kolo

          GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

           

          Dňa 7.2.2017 sa v CVČ Dúha konalo okresné kolo geografickej olympiády.

          Našu školu reprezentovali žiaci:   Ondrej Hanzlík   sekunda / kat.F /

                                             Martin Potánko –  sekunda / kat.F /    

                                             David Franko   -  kvarta   / kat.E /

                                             Jakub Moravčík –  kvarta   / kat.E /

                                             Jana Melišová    kvarta   / kat.E /

           

          Martin Potánko – 3. miesto – a postup do krajského kola;        

          Ondrej Hanzlík   4. miesto – úspešný riešiteľ

           

          Blahoželáme!

           

          Žiakov pripravovala. p.p.Toholová

           



           

          Kraj,  ktorý je mojím domovom „

           

          Dňa 3.11.2016 sa na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave uskutočnilo krajské kolo vedomostnej olympiády

          „ Kraj, ktorý je mojím domovom „.

          Našu školu reprezentovali študenti 2. ročníka - Samuel Baranovič, Stanislav Vranikovič a Matúš Drienovský.

          Spomedzi siedmich zúčastnených stredných škôl  sme sa umiestnili na  

          4. mieste.

          Blahoželáme!

           

          Žiakov pripravovala:  Mgr. Beáta Toholová

           

           

           

           

          Súťaže a olympiády v šk. roku 2015/2016

           

           

          Geografická olympiáda

           

          Dňa 4.2.2016 sa v CVČ Dúha uskutočnilo obvodné kolo geografickej olympiády.

          Z našej školy súťažili :

          Alexandra Sobotovičová / kat. F /  7.miesto

          Lucia Ulíková / kat. E /             6.miesto

          Jana Ráciková / kat. E /            7.miesto

           

          Žiakov viedla Mgr. Beáta Toholová

           

           

           

          Súťaže a olympiády v šk. roku 2014/2015

                                                                                          

            GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA

           

          Od 23.4. do 26.4.2015 sa náš študent 3.B triedy Andrej Pažitný zúčastnil celoslovenského  kola 43. ročníka Geografickej olympiády v Nitre.

          Krásne reprezentoval našu školu v kategórii „A“ prácou

          „Kapverdské ostrovy“

          a stal sa úspešným riešiteľom.

                                                                                                    

          Ďakujeme Ti Andrej za vzornú reprezentáciu školy a želáme veľa úspechov v ďalších súťažiaciach!

          Žiaka pripravovala: PaedDr. Danica Bartoňová

           



           

            STREDOŠKOLSKÁ ODBORNÁ ČINNOSŤ

           

          27. marca 2015 na krajskom kole SOČ v odbore "Životné prostredie, geografia a geológia" našu školu reprezentovali 

           Andrej  Pažitný-3.B a Magdaléna Biščová-3.A,

          ktorá z prvého miesta postúpila  do celoštátneho kola. 

               

          Žiakov viedla PaedDr.Danica Bartoňová

          Ďakujeme za peknú reprezentáciu a srdečne gratulujeme.

           



           

          Obvodné kolo geografickej olympiády

          Dňa 5.2.2015 sa uskutočnilo obvodné kolo geografickej olympiády 

           

          V kategórii "F" reprezentovali študenti:

          Dávid Franko (6. miesto)

          Michal Minarovský (9. miesto)

          Janka Melišová (19. miesto)

           

          V kategórii "E" reprezentovali študenti:

          Matej Karas (2. miesto) - 86 bodov -

          Nicol Polakovičová (6. miesto) - 80 bodov - úspešný riešiteľ

          Ján Centko (12. miesto) 

           

          Do krajského kola postupuje

          Matej Karas (kvarta) 

           

          Žiakov viedla PaedDr.Danica Bartoňová

           

          Ďakujeme za peknú reprezentáciu a srdečne gratulujeme!! 

           

           



           

          Vo vedomostnej olympiáde "Kraj, ktorý je mojím domovom" obhájili naši študenti

          Dominika Bezdeková (2.B), Andrej Korman (2.B) a Monika Komosná (2.A)
          1. miesto.

           

          Výsledková listina: Vysledkova_listina_-_krajske_kolo_2014.doc

          Žiakov viedla Mgr. Ľubica Nevydalová.

          Ďakujeme za peknú reprezentáciu a srdečne gratulujeme.

           

          Súťaže a olympiády v šk. roku 2013/2014

          Geografická olympiáda kat. A, B, CD

          V 42. ročníku geografickej olympiády v šk. roku 2013/2014 nás  v celoslovenskom kole v Prešove reprezentovali  dve úžasné Dominiky;

          Kat. „A“    -  Dominika Bezdeková- študentka 1.B triedy

          Kat. „CD“  - Dominika Godová      - študentka 4.A triedy.

          Tieto veľké „geografky“ sa prepracovali z krajského kola svojimi prácami a vedomosťami v tvrdej

          konkurencii. Za úspešnou reprezentáciou sú hodiny a hodiny práce a zodpovednej prípravy.

           

          Kat. „Z“ - Dominika Godová (4.A) - 2. miesto KK GO -  postup do celoslovenského kola

                       - Peter Kyseľ (okt.)           - 3.miesto KK GO –

          v šk. roku 2012/2013 dosiahol pódiové umiestnenie v celoslovenskom kole geografickej olympiády.

           

          Naša škola zaznamenala najväčší počet súťažiacich v kategórii „Z“ v trnavskom kraji.

           

          Geografická olympiáda kat. G, H, E, F

          Kategória

          Meno

          Trieda

          Umiestnenie v regionálnom kole

          Účasť v krajskom kole

          H

          Franko Dávid

          prima

          5. miesto

           

           

          G

          Ráciková Janka

          sekunda

          1.miesto

           

           

           

          Ulíková Lucia

          sekunda

          2.miesto

           

           

          E

          Polakovičová Nicol

          tercia

          2.miesto

          účasť

           

          F

          Mendelová Lea

          kvarta

          4.miesto

           

           

           

           

          „Kraj, ktorý je mojím domovom“

          Predseda Trnavského samosprávneho kraja,  Dr. h. c. Ing. Tibor Mikuš, PhD., každoročne vyhlasuje vedomostnú olympiádu on-line „Kraj, ktorý je mojím domovom“.

          V šk. roku 2013/2014 vybojovali naši študenti druhých ročníkov

          Andrej Pažitný

          Adriana Levčíková

          Michaela Dziaková

          Šimon Tejkal

          v krajskom kole 1. miesto.

           

          SOČ

           

          Meno

           

          Trieda Názov práce

          Umiestnenie

          Babincová Zdenka septima Exkurzia do Škótska

           

          2. miesto KK - postup do CSK

           

          Frýdecký Filip septima Banská Štiavnica

           

          3. miesto KK

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Gymnázium Ivana Kupca
      • gymhc@zupa-tt.sk
      • sekretariát: 033/7320946 riaditeľka školy: 033/7320947 ekonomické oddelenie: 033/ 7320 810
      • Komenského 13, 920 01 Hlohovec
      • 000160164
      • 2021279282
      • Odhlasovanie z obedov je možné len elektronicky cez internet. vedúca jedálne: p. Kamendyová tel. č. 033/73 20 620
  • Fotogaléria

    • Švajčiarsko - apríl 2019
    • EXPERT geniality show
    • Informatika
    • Študentské voľby - 4. februára 2020
    • Medzinárodné stretnutie v Dánsku
    • Sv. Mikuláš 2019-6.12.2019
    • Deň otvorených dverí - 4.12.2019
    • Exkurzia v Bratislave - 3. 12. 2019
    • GEW 2019 - 18. 11. 2019
    • GEW 2019 - 14.11.2019
    • GEW 2019 - 13.11.2019
    • GEW 2019 - Návšteva britského veľvyslanca p. Andrewa Gartha a  vojenského pridelenca obrany Spojeného kráľovstva v Českej republike plukovníka Davida Catmura