• Naši najlepší!!!

• Naši najlepší !!!

Dňa 6.6.2018 sa v priestoroch Spojenej školy  na Palárikovej ulici v Hlohovci uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie predmetových olympiád organizovaných CVČ Dúha.

Na vyhodnotení sa zúčastnili  žiaci nižšieho stupňa osemročného gymnázia našej školy, ktorí nás  úspešne reprezentovali a umiestnili sa na pódiových miestach.

Všetkým umiestneným blahoželáme a ďakujeme za dôstojnú reprezentáciu školy.

Zoznam našich najúspešnejších "malých":

Prima: A. Ágh, V. Brunčáková, L. Donovalová, E. Goncalves, T. Krajčovič, K. Minarovská

Sekunda: J. Hulala, F. Husár, J. Miklošíková, N. Zomborská

Tercia: O. Hanzlík, S. Lukáč, M. Potanko

Kvarta: I. Mlynarčíková, M. Remenárová, A. Sobotovičová

• "Lidice pro 21. století"

• V školskom roku 2017/2018 v medzinárodnej súťaži

"Lidice pro 21. století"

pre deti a mládež z celého sveta vo veku 10–19 rokov, ktorú vyhlasuje Pamätník Lidice, organizácia Ministerstva kultúry Českej republiky, Ústav pre štúdium totalitných režimov a Filozofická fakulta Univerzity Karlovej v Prahe.

Cenu poroty v II. kategórii získala

ALICA STRUKOVÁ

Tohto ročníka sa zúčastnilo celkom 1894 súťažiacich z Českej republiky a Slovenska. V I. kategórii (10 - 14 rokov) sa do súťaže zapojilo 958 žiakov, v II. kategórii (15 - 19 rokov) 936 študentov. Dievčat sa zapojilo 1078 a chlapcov 816. Počet registrovaných škôl bol tento rok 115.

Alicke právom náleží  čestné miesto v galérii úspešných študentov našej školy.

Ďakujeme

Ti Alicka za príkladnú reprezentáciu ako aj  šírenie vysokej kvality a dobrého mena našej školy

na celoštátnej aj medzinárodnej úrovni.

Vysledkova_listina.docx

• Návšteva sídla OSN v Ženeve

• Pri príležitosti 20. ročníka Olympiády ľudských práv udelila IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže úspešným riešiteľkám a riešiteľom na 1. až 3. mieste krajských kôl špeciálnu cenu – návštevu sídla OSN v Ženeve. Návšteva Ženevy sa konala 30. apríla až 2. mája 2018. Členom delegácie bol aj študent našej školy Ján Centko, ktorý sa v krajskom kole OĽP umiestnil na 2. mieste. Sídlo Organizácie spojených národov v Ženeve je jedným zo štyroch riaditeľstiev OSN. Palác Národov (Palais des Nations) je centrálou a miestom rokovaní viacerých agentúr a programov OSN, ktoré sa zameriavajú na podporu a ochranu ľudských práv, predovšetkým Rady pre ľudské práva pri OSN či UNHCR (Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov).