• Úspechy PK cudzích jazykov

    • Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

     Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku pre ZŠ sa konalo v CVČ Dúha 16.1.2018. Reprezentovali nás Timotej Krajčovič z prímy a Mia Remenárová z kvarty. Mia zvíťazila v kategórii 1B a 14.2. nás bude ďalej reprezentovať na krajskom kole v Trnave.

     17.1.2018 prebehlo okresné kolo pre SŠ študentov. Všetci traja študenti GIK, ktorí sa na ňom zúčastnili, zvíťazili vo svojej kategórii a postúpili na krajské kolo. Sú to Eduard Zelenay (sexta), Samuel Řeřicha (3.A) a Barbora Vrtíková (oktáva). Srdečne blahoželáme a držíme palce v krajskom kole.

     Okresné kolá Olympiády v nemeckom jazyku a Olympiády v anglickom jazyku

     Vo štvrtok 19.1. 2017 sa v CVČ Dúha v Hlohovci konalo obvodné kolo Olympiády v nemeckom jazyku.  Našu školu reprezentovali  v kategórii 2B Marek LUKŠIC /4.B/ a Adam DZURECH /Septima/ ,v kategórii 2A Lívia GREGOROVÁ /Sexta/ a Eduard ZELENAY /Kvinta/.  Lívia obsadila v okresnom kole prvé miestoEduard druhé miesto, obaja postupujú do krajského kola. Srdečne blahoželáme a držíme palce aj v krajskom kole.

     Okresné kolá Olympiády v anglickom jazyku základných a stredných škôl sa uskutočnili v dňoch 17. a 18. januára 2017. V kategórii 1B Tamara Hladká (kvarta) obsadila druhé miesto, v kategórii 2A sa Eduard Zelenay (kvinta) umiestnil na druhom mieste, v kategórii 2B Adam Brezoľubský (4.B) zvíťazil a na prvom mieste sa umiestnila aj Linda Honíšková (2.B) v kategórii 2C2. Všetkým štyrom študentom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a Adamovi a Linde želáme veľa šťastia na krajskom kole.

     Krajské kolo Olympiády vo francúzskom jazyku

     Dňa 21.3.2016 sa v budove Gymnázia Jána Hollého uskutočnilo krajské kolo Olympiády vo francúzskom jazyku. Našu školu reprezentovala študentka Nicol Butyková z triedy 3.A v kategórii 2B.  Umiestnila sa na treťom mieste. Srdečne blahoželáme! Félicitations!

     Tomáš Ševček a Jakub Škoda získali výborné umiestnenia na krajských kolách olympiády v anglickom a nemeckom jazyku

     Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku sa konalo dňa 10.2.2016 na SOŠ poľnohospodárstva a služieb vidieku v Trnave. Našu skolu reprezentovalo šesť študentov, spomedzi ktorých sa najviac darilo Tomášovi Ševčekovi (oktáva), ktorý obsadil 2. miesto v kategórii 2B a Jakubovi Škodovi (oktáva), ktorý skončil v kategórii 2C2 tiež na 2. mieste. Hneď na ďalší deň 11.2.2016 prebehlo na športovom gymnáziu v Trnave aj krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku, kde Tomáš Ševček získal 3. miesto v kategórii 2B.

     Tomášovi a Jakubovi gratulujeme a ďakujeme im za úspešnú reprezentáciu našej školy.

     Okresné kolá olympiád v nemeckom a anglickom jazyku

     Študenti GIK veľmi úspešne reprezentovali svoju školu a zvíťazili vo všetkých kategóriách na okresných kolách olympiády v nemeckom i anglickom jazyku. Okresné kolo Olympiády v nemeckom jazyku sa uskutočnilo 12.1.2016 a v kategórii 2A zvíťaila Barbora Vrtíková zo sexty, v kategórii 2B sa na 1. mieste umiestnil Tomáš Ševček z oktávy.

     Okresné kolá Olympiády v anglickom jazyku prebiehali dva dni - 13.1.2016 (kategórie 1A a 1B) a 14.1.2016 (kategórie 2A, 2B a 2C2). V kategórii 1A sa na 1. mieste umiestnila Mia Remenárová zo sekundy a v kategórii 1B zvíťazil Eduard Zelenay z kvarty. Vo vyšších kategóriách zvíťazili títo študenti - v kategórii 2A Barbora Černá (1.A), v kategórii 2B Tomáš Ševček (oktáva) a v kategórii 2C2 Jakub Škoda (oktáva). V kategórii 1C nás bude na krajskom kole reprezentovať aj Oskár Sýkora z kvarty.

     Všetkým víťazom okresných kôl srdečne blahoželáme a želáme im veľa šťastia na krajskom kole.

     Víťazka semifinálového kola súťaže v prednese prózy v anglickom jazyku

     18. marca 2015 sa študentky našej školy Vanesa Garová (1.B) a Klaudia Erbenová (3.A) zúčastnili súťaže v prednese prózy a poézie v anglickom jazyku nazvanej Language flower (Jazykový kvet). Klaudia Erbenová vystúpila s básňou a Vanesa Garová predniesla úryvok z tvorby Johna Greena a svojim výberom a prezentáciou ukážky si získala veľkú pozornosť poroty a získala 1. miesto vo svojej kategórii. Toto víťazstvo znamená postup do ďalšieho kola, ktoré sa uskutoční v Trnave 17. apríla 2015. Ďakujeme dievčatám za reprezentáciu školy a za tento skvelý výsledok a Vaneske držíme palce v ďalšom kole.
      

     Krajské kolo olympiády vo francúzskom jazyku

     Dňa 12.marca 2015 sa v Trnave, v budove Gymnázia Jána Hollého, uskutočnilo krajské kolo olympiády vo francúzskom jazyku, v ktorom našu školu reprezentovali študentky Dominika Múdra (4.A) v kategórii 2B a Dominika Bezdeková (2.B) v kategórii 2A.
     Srdečne blahoželáme Dominike Bezdekovej k 2.miestu v kategórii 2A a obidvom študentkám ďakujeme za šarmantnú a odvážnu reprezentáciu našej školy!
     Merci beaucoup et bonne félicitations!
      
      

     Lívia Lukšicová zo 4.B sa umiestnila na 3. mieste v krajskom kole olympiády v nemeckom jazyku

     Dňa 11.2.2015 sa v Trnave konalo krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku. Našu škole reprezentovali Marek Lukšic a Lívia Lukšicová. Lívia bola tentoraz úspešnejšia a v kategórii 2B obsadila výborné 3. miesto. K úspechu jej srdečne blahoželáme.
      

     Martin Vidlička z oktávy zvíťazil v krajskom kole olympiády v anglickom jazyku

     Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku sa konalo dňa 10. 2. 2015 v Trnave. Našu školu reprezentovali Adam Brezoľubský, Tomáš Ševček a Martin Vidlička. Tomáš Ševček sa v kategórii 2B umiestnil na 3. mieste a Martin Vidlička obsadil v kategórii 2C2 1. miesto a postúpil na celoslovenské kolo. Všetkým trom chlapcom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a Martinovi k víťazstvu srdečne blahoželáme a želáme mu veľa šťastia na súťaži v Bratislave. smiley
      

     Okresné kolá olympiád v cudzích jazykoch

     Dňa 13.1.2015 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku. Naše gymnázium reprezentoval v kategórii 2A Marek Lukšic z 2.B a v kategórii 2B Lívia Lukšicová zo 4.B. Obidvaja vo svojej kategórii zvíťazili a budú nás reprezentovať aj na krajskom kole v Trnave.
     Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku základných škôl sa konalo 14.1.2015. Z gymnázia súťažila v kategórii 1A Tamara Hladká zo sekundy, ktorá sa umiestnila na 3. mieste a Ján Centko z kvarty, ktorý tiež skončil na 3. mieste.
     15.1.2015 bolo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku stredných škôl. V kategórii 2A nás reprezentoval Adam Brezoľubský z 2.B, v kategórii 2B Tomáš Ševček zo septimy a v kategórii 2C2 Martin Vidlička z oktávy. Všetci traja svoje kategórie vyhrali a postúpili na krajské kolo.
  • Kontakty

   • Gymnázium Ivana Kupca
   • gymhc@zupa-tt.sk
   • sekretariát: 033/7320946 riaditeľka školy: 033/7320947 ekonomické oddelenie: 033/ 7320 810
   • Komenského 13, 920 01 Hlohovec
   • 000160164
   • 2021279282
   • Odhlasovanie z obedov je možné len elektronicky cez internet. vedúca jedálne: p. Kamendyová tel. č. 033/73 20 620
 • Fotogaléria

   zatiaľ žiadne údaje