• Vzdelanie

- 1. atestácia obhájaná na Pedagogickej Fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre

- Doplňujúce pedagogické štúdium na Pedagogickej Fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre

- Vysokoškolské štúdium na Filozofickej Fakulte Univerzity Komenského v Bratislave - študijná kombinácia: knižničná a informačná veda - anglický jazyk a literatúra

- Stredoškolské štúdium na Gymnáziu P. O. Hviezdoslava v Kežmarku – zameranie na živé jazyky (anglický a nemecký)

Ďalšie pedagogické vzdelávanie

- Základná obsluha počítača

- Microsoft Office 2007 v edukačnom procese

- Tvorba edukačných multimédií

- Interaktívna tabuľa v edukačnom procese

- Tvorba školských vzdelávacích programov

- Cloudové riešenia a ich využitie vo vyučovacom procese

Pracovné skúsenosti

Po absolvovaní VŠ som pracovala v treťom sektore, v SAIA-SCTS a v Slovenskom helsinskom výbore, kde som bola zodpovedná za preklady, tlmočenie a projekt monitoringu médií. Neskôr som pôsobila ako externá prekladateľka so zameraním na lokalizáciu softvéru. V súčasnosti sa venujem vyučovaniu angličtiny. Okrem vyučovania anglického jazyka na gymnáziu mám skúsenosti s vyučovaním detí na základnej škole a dospelých v rámci všeobecných jazykových kurzov i odbornej jazykovej prípravy.

Na Gymnáziu Ivana Kupca som vedúcou predmetovej komisie cudzích jazykov a koordinátorkou projektov "Medzinárodná výmena so Švédskom" a Medzinárodná cena Vojvodu z Edinburgu. V školskom roku 2021/2022 som triednou učiteľkou 3.B. Pôsobím v odbornej komisii olympiády v anglickom jazyku.

• zuzana.lukacova@yahoo.co.uk
            • Telefón